Technika Grzewcza Poznań Roman Mądrawski - O NAS

Przedsiębiorstwo TECHNIKA GRZEWCZA Roman Mądrawski z siedzibą w Poznaniu składa się profesjonalistów, dla których praca jest pasją. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Jest to możliwe dzięki pełnemu zaangażowaniu. Ciekawość i chęć rozwoju w branży grzewczej, która obejmuje m.in. montaż instalacji kanalizacyjnych, projektowanie instalacji grzewczych i naprawę instalacji gazowych, jest jednym z elementów działalności naszej firmy z Poznania.

Za główny cel stawiamy sobie znalezienie, a następnie wdrożenie najlepszego rozwiązania dla każdego Klienta. Znając specyfikę rynku oraz potrzeby naszych Zleceniodawców przedstawiamy najwłaściwsze technologie. Tylko one pozwalają na osiągnięcie optymalnych efektów. Zawsze używamy produktów z górnej półki – nieważne czy chodzi o montaż bojlerów bądź o naprawę kotłów gazowych.

PERFEKCYJNY MONTAŻ INSTALACJI W POZNANIU

Centralne ogrzewanie, serwis kotłów gazowych, modernizacja kotłowni – każde z tych zleceń wymaga odpowiedniego podejścia. Nasze Biuro Obsługi zapewnia elastyczne i indywidualne rozpatrywanie każdego zlecenia. Szacujemy możliwości oraz potrzeby techniczne budynku. Następnie przedstawiamy propozycje w przystępny, a co najważniejsze, czytelny dla Klienta sposób. Zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba mieszkająca w Poznaniu musi być fachowcem przy wyborze pieców grzewczych lub montażu kuchenek czy poprowadzenia instalacji wody. Od tego jesteśmy my – firma TECHNIKA GRZEWCZA Roman Mądrawski!

Pamiętamy, że czynnik ekonomiczny dla Zlecających ma równie duże znaczenie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację projektów, które dla innych wydają się niewykonalne. Staramy się sięgać po nowocześniejsze rozwiązania z Zachodu i wdrażać je także w Poznaniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać przeglądy instalacji gazowej czy kompleksowe modernizacje kotłowni.

PRZEGLĄD, SERWIS, PROJEKT

Doskonale wiemy, że w przypadku awarii szybki kontakt z technikiem jest tak samo ważny, jak błyskawiczne usunięcie powstałej usterki. Dlatego nasz serwis dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić sprawność uszkodzonych urządzeń.

Zapewniamy szerokie spectrum działania. W zakresie naszych usług świadczonych na terenie Poznania i okolic znajduje się m.in.:

  • montaż oraz serwis ogrzewaczy elektrycznych, gazowych podgrzewaczy wody, kotłów stałocieplnych, kotłów gazowych,
  • montaż grzejników, kominków, pieca gazowego, płyt gazowych,
  • montaż, projektowanie i naprawa instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji grzewczych,
  • sprawdzanie szczelności instalacji gazowej, a także jej przegląd.

Zwracamy szczególną uwagę na oferowane produkty. Skrupulatnie wybieramy dostawców. Wnikliwie śledzimy nowości rynkowe warte uwagi. Oferujemy sprzedaż i montaż urządzeń pochodzących od producentów uznawanych za najbardziej efektywne. W naszym asortymencie znajdują się m.in.: kotły na paliwo stałe oraz gazowe, gazowe i elektryczne podgrzewacze wody, grzejniki, kominki, rury, armatura łazienkowa.

PROFESJONALNA NAPRAWA I MONTAŻ

TECHNIKA GRZEWCZA Roman Mądrawski z Poznania proponuje wszechstronne podejście do wykonywanych usług. Zawierają one dokładnie wszystko, czego potrzebują Klienci. Zarówno montaż, serwis, jak i naprawa instalacji centralnego ogrzewania odbywa się wedle najwyższych standardów. Świadczą o tym liczne rekomendacje Klientów indywidualnych i instytucji.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz najwyższą jakość prac. Nasi specjaliści z Poznania posiadają stosowne i aktualne uprawnienia – zarówno w przypadku montażu pieca do centralnego ogrzewania, jak i przeglądu instalacji gazowej. Podejmując się wykonania zlecenia, świadczymy kompleksową pomoc. Doskonale wiemy, że w przypadku awarii pieców grzewczych, pieca gazowego lub pieca CO, szybki kontakt z technikiem jest niezbędny.

Wszelkie ceny ustalamy indywidualnie. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt telefoniczny.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym takich marek jak:
  • Termet
  • Cosmogas
  • Saunier Duval
  • Junkers
twitter
facebook