Kontakt

Szukasz firmy solidnej i niezawodnej? Chcesz powierzyć projektowanie instalacji grzewczych osobom, które mają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w branży montażu instalacji centralnego ogrzewania w Poznaniu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Firma TECHNIKA GRZEWCZA Roman Mądrawski z Poznania każdego dnia udowadnia, że montaż ogrzewania grzejnikowego, płaszczyznowego, podłogowego lub ściennego można przeprowadzić bezproblemowo.

Specjalizujemy się w montażu instalacji grzewczych na terenie Poznania. Nasze usługi wykonujemy sprawnie i profesjonalnie. Zapewniamy również montaż bardziej skomplikowanych instalacji jak montaż kotłów gazowych, kotłów stałocieplnych i kominków. Dodatkowo prowadzimy doradztwo z zakresu montażu ogrzewania centralnego. Prezentujemy różne rozwiązania i technologie odpowiednie do potrzeb, wymagań i możliwości budynku.

Swoje usługi świadczymy profesjonalnie i kompleksowo. Realizujemy je od pierwszego etapu, jakim jest projekt. Prowadzimy również wycenę, aż po ostateczną realizację.

Ponadto oferujemy serwis instalacji centralnego ogrzewania, a także gazowych podgrzewaczy wody oraz kotłów gazowych. W przypadku wystąpienia usterki w funkcjonowaniu instalacji przeprowadzimy szybką i skuteczną naprawę. Gwarantujemy pomoc zarówno w prostych, jak i skomplikowanych przypadkach.

Gorąco zachęcamy do kontaktu! Proponujemy niezawodne usługi w konkurencyjnych cenach oraz błyskawiczną realizację zleceń. Rzetelność, solidność i znajomość branży to nasza główne atuty.

TECHNIKA GRZEWCZA Roman Mądrawski

TECHNIKA GRZEWCZA

SERWIS: KOTŁÓW i URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH,
INSTALACJE WOD.-KAN. GAZ.-C.O.

ul. Międzychodzka 3 A/18
60-371 Poznań
Tel:
691-035-270
E-mail:
madrawscy@o2.pl
Wiadomość została wysłana
Refresh Captcha Code
*Nieprawidłowy kod Captcha.
Wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola prawidłowo lub spróbuj później
Jesteśmy autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym takich marek jak:
  • Termet
  • Cosmogas
  • Saunier Duval
  • Junkers
twitter
facebook